AGNUM versijos

Atskira darbo vieta

Įmonei reikalinga tik viena darbo vieta. Programa AGNUM instaliuojama į atskirą kompiuterį. Duomenys laikomi tame pačiame kompiuteryje arba talpinami atskirame serveryje, kuris pasiekiamas per lokalinį tinklą. Pagal nustatymus, Programa pati reguliariai kuria duomenų bazės atsargines kopijas.

Lokalinis tinklas

Kad apjungti darbo vietas įmonė naudoja vietinį tinklą. Programa AGNUM instaliuojama į kiekvieną kompiuterį. Darbo vietos komplektuojamos pagal poreikį. Kiekvienam vartotojui suteikiami vardai ir slaptažodžiai. Duomenys talpinami atskirame serveryje, kuris pasiekiamas per lokalini tinklą.

Terminalinis serveris

Įmonė turi ne tik vietines bet ir nutolusias darbo vietas, kurias nori apjungti į benrą tinklą, naudojant terminalinį serverį. Įmonės serveryje talpinama Terminalinė AGNUM programos versija. Vartotojų teises, ribas, pasiekiamus modulius ir kitus apribojimus, nustato imonės Administratorius.

Debesų servisai

Įmonė neužšaldo milžiniškų apyvartinių lėšų perkant serverius, licencijas, sutaupo daugiau lėšų, nes nebeturi išlaidų, susijusių su serverių priežiūra, apsauga, aptarnavimu, žymiai rečiau atnaujina kompiuterinę techniką. Įmonė perkelia apskaitą į patikimą AGNUM duomenų centrą.